Hráči budou nosit na prsou Fortunu - nové dresy ZBROJOVKY

15.07.2010 05:43

Hráči budou nosit na prsou Fortunu

Dresy fotbalistů Zbrojovky pro nadcházející ročník Gambrinus ligy byly představeny na dnešní předsezonní tiskové konferenci. Na prsou je zdobí nové logo klubu a také jméno nového generálního partnera, jímž se stala sázková kancelář Fortuna.

 

 

Nové dresy značky Umbro vycházejí z jarního modelu, na němž došlo jen k menším úpravám. Tou hlavní je samozřejmě nové logo klubu, které je umístěno jak nad srdcem, tak na levé nohavici trenýrek. Druhá významná změna je způsobena výměnou na pozici generálního a hlavního partnera. Novým generálním partnerem klubu se stala sázková kancelář Fortuna, jejíž logo se vyjímá na přední straně dresu.

„Máme víru v brněnský fotbal, v jeho podhoubí a fanouškovský potenciál. Jsme přesvědčeni, že je jen otázkou času, kdy se klub posune v ligové tabulce na mnohem vyšší příčky. Přivítali jsme také návrat k tradičnímu názvu, který by měl ve fandech probudit opět ten správný patriotismus,“ uvedl Petr Šrain, tiskový mluvčí Fortuny.

Předchozí generální partner OHL ŽS přechází na pozici hlavního partnera a jeho logo bylo na nových dresech umístěno na záda. „Jak Fortuna, tak OHL ŽS patří nadále k našim zásadním partnerům,“ poznamenal ředitel klubu Pavel Mokrý.

Zbrojovácké dresy dále doplňují další dvě loga na obou rukávech. Na pravém je to „povinné“ logo Gambrinus ligy, na levém pak společnosti AŽD Praha, která je partnerem klubu.