Komeťáci na cestách !!!!

15.07.2010 05:42

Komeťáci na cestách

B r n o - Pro fanoušky brněnské Komety je připravena další soutěž! Ukažte, kam všude cestujete a kde jste ochotni projevit svou klubovou příslušnost! Adresu, na kterou můžete své fotografie posílat, odměny za jejich poslání a podrobná pravidla se dozvíte v tomto článku.

Na zaslaných fotografiích z cest, dovolených či výletů musí být zachycen alespoň jeden fanoušek brněnské Komety se svým autem, motorkou, kočárkem, lodí atd. Na těchto dopravních prostředcích pak musí být vidět předměty spojené s hokejovým klubem, tedy například logo Komety na zadním skle auta, reklamní předměty uvnitř (šály, nálepky apod.) Zasílat můžete i fotografie, na kterých bude vyobrazen brněnský fanoušek v dresu, tričku či s šálou Komety, a spolu s ním také fanoušek jiného libovolného tuzemského či světového sportovního klubu (taktéž musí být v dresu, tričku nebo se šálou jeho oblíbeného klubu).

Fotky z cest zasílejte na email KOMETANACESTACH@KOMETAGROUP.CZ do 17.září 2010.

Maximální velikost fotografie je 1 MB. K fotografii uveďte jméno autora, případně jeho přezdívku, a místo, kde byla fotografie pořízena. Jako předmět emailu uveďte heslo „NA CESTACH“

Všechny fotografie budou zveřejněny ve fotogalerii na webu během září 2010 a shlédnout je můžete také na multimediální kostce během prvních utkání Komety v hale Rondo.

Z došlých fotografií vylosujeme výherce, kteří se mohou těšit například na velké nálepky s logem klubu na zadní skla automobilu či další komeťácké ceny.

Klub si vyhrazuje právo neuveřejnit nevhodné či vulgární fotografie.

 

Souhrnné info:

Datum akce: do 17. září 2010
Co posílat: fotografie z cest, dovolených nebo výletů
Na fotografii musí být:
minimálně jeden fanoušek Komety se svým autem, motorkou atd. vyladěnými do Komety (logo na zadním skle, nálepky Komety, šály apod…) nebo
fanoušek Komety s fanouškem jiného Klubu (oba musí mít na sobě klubové suvenýry jako např. dres, tričko, šála)
Kam posílat: kometanacestach@kometagroup.cz
Podmínky pro zasílání: maximální velikost fotografie je 1MB. U fotografie musí být uveden autor, kontakt na něj (mobil) a místo, kde byla fotografie pořízena.
Kde fotografie naleznu: ve fotogalerii a na multimediální kostce v hale Rondo
Důležité: uveřejněny nebudou nevhodné či vulgární fotografie.