První oficiální setkání BRNOFANS SUPPORTERS je za námi !

10.07.2010 14:16

I.                    OFICIÁLNÍ  SETKÁNÍ BRNOFANS SUPPORTERS

LITOVEL 9.7.2010

 

Na první oficiální setkání ze zatím úzkého kruhu BFS dorazilo patrně to pravé jádro, kde pro doplnění chyběl Phoenix a  to z důvodu povinné dovolené s rodiči kdesi na východě. Pětka statečných (Peťa, Radim, Mirouš, Vlasťa a já) jsme tak zahájili toto setkání které mělo především několik hlavních bodů, mezi které jistě patřilo se především poznat mezi s sebou. Vzhkledem ke vzdálenostem, které kdo měl (především Mirouš a Radim) bylo zajímavé, že Ti kteří to měli nejblíž nebyli schopni dát o sobě ani vědět. Ovšem to jsme probrali v závěru…

 

Ale zpět k tomu hlavnímu, po dokonalém seznámení, jsme především společně prodiskutovávali další kroky BFS, jeho činnost a chod, které uvádím v bodech:

 

·         ZNAK F.C. (po panáku jde všechno líp, jak řekl Peťa :o) ) a tak náš znak bude vycházet ze tří hlavních písmen BFS, kde zespodu jej bude uzavírat logo KOMETY a seshora pak (staronový) znak FLINTY.Po stranách znaku pak rok založení BFS (est.2009)

·         O.S. všichni jsme se nakonec postupně shodli na tom, že je potřeba především doplnit členskou základnu na vyšší počet tak, abych mohli oficiálně z FAN CLUBU přejít pod OBČANSKÉ SDRUŽENÍ. (alespoň budu mít možnost  a více času prostudovat více stanov a připravit je v klidu do budoucna)

·         POPLATKY Prozatím nebudou členské příspěvky/rok, ale budeme si financovat výjezdy, chorea, web atd. nárazovým systémem.

·         WEB  Přejdeme jak už bylo řečeno pod oficiální doménu www.brnofans.cz ( výhody jsme dostatečně probrali ). Dále jsme si jasně řekli, jakým způsobem chceme cestou sajtny jít, což bylo perfektní a doufám, že to tak bude fungovat.

·         MORA OLOMOUC   V tomto případě jsme se také jednoznačně shodli, že tuto věc (pod palcem Peťana) budeme podporovat. Podpoře MORY OLOMOUC se nebráníme a tak jak to bude v ostatních případech (KOMETA, ZBROJOVKA) i  MOŘE půjdeme podpořit některé zápasy.

·         SUVENÝRY V této oblasti se budeme posouvat pomalu, ať už vzhledem k financím, grafickému zpracování, tak samotné výrobě. Po zhotovení našeho loga budeme nejdříve řešit mikiny na sezónu, krýgle a vlajku.

 

Osobně jsem spokojený, že jsme se nakonec sešli, dokázali probrat co bylo potřeba a dali tak základ BRNOFANS SUPPORTERS  více méně oficiálně. Když vezmu, že různé jiné F.C. také zakládali své fan cluby z podobných počtů jako my, nemám o budoucnost při našem nasazení nejmenší obavy.V prakticky všech pohledech máme stejný náhled na věc, což je největší plus.  K těm záporům jako je neschopnost jiných nebudu nic dodávat, my jsem si to dokonale užili, každopádně příští setkání bude delší :o)  A doufám i s Phoenixem .O)

 Z tohoto setkání obdrží každý z přítomných členů CD, které bude obsahovat všechny fotografie z dosud odjetých výjezdů, fotografie z tohoto setkání a samozřejmě samotné první video, které bylo zhotoveno k této příležitosti. ¨

Ještě jednou borci thnx že jste dojeli, Peťanům za tisk, samolepky atd a nezbývá než se těšit na začínající zápasy ať už TIPSPORT CUPu (KOMETA) nebo ligy (ZBROJOVKA).

VZHURU BRNO !                           Thomas