Vylaď si svou káru do barev Komety IV. (Thomas)

16.07.2010 22:23

Vylaď si svou káru do barev Komety IV.

B r n o - Pro velký zájem Vám opět nabízíme možnost vyladit si svou káru do barev Komety! Velkou nálepku s logem Komety Brno na zadní sklo Vašeho automobilu můžete získat již tuto sobotu!

Pokud jste promeškali všechny tři předchozí lepení nálepek, máte nyní další možnost si vyzdobit zadní sklo auta touto stylovou nálepkou. Již čtvrté lepení proběhne tentokrát před Sport barem Kometa v Pasohlávkách v sobotu 17. července 2010 od 16 hodin a lepíme celkem 50 ks nálepek. Upozorňujeme všechny fanoušky, že k těmto padesáti kusům nálepek se nevztahuje možnost získat zdarma nový dres Komety Brno, tak jak k tomu bylo u předchozích lepení.

Důležité informace

Datum akce: 17. července 2010
Kde: Před Sport barem Kometa v Pasohlávkách
Kdy: Od 16 hodin.
Cíl akce: Vylepit 50ks nálepek na zadní sklo automobilů limitované edice Kometa Brno.

Průběh lepení: Každý zájemce zaparkuje na libovolném místě před Sport barem a u vchodu si vyzvedne pořadové číslo a nahlásí potřebné údaje. Lísteček s číslem umístěte viditelně za čelní sklo a lepící tým Vám po příchodu aplikuje nálepku. U samotného lepení není vyžadována Vaše účast, ale jakmile bude nálepka aplikována je potřeba převzít certifikát.

Možnost získání dresu: k 50 kusům nálepek, které se vylepí v Pasohlávkách se NEVZTAHUJE MOŽNOST ZDARMA ZÍSKAT NOVÝ DRES KOMETY BRNO

Podmínky - Pozor! Zadní sklo automobilů musí být čisté, jinak nemůže být samolepka vylepena! Sklo musí být bez nečistot, nikoliv však bez případné vnitřní výzdoby (dres, šála atd) či nálepky království Komety.

Důležité: Nálepky jsou zhotoveny na fólii One Way Vision, která je certifikovaná k použití na dopravní prostředky. K nálepce s logem získáte rovněž malou samolepku o příslušné atestaci.