Zápas sezóny rozhodnut v náš prospěch !

23.01.2010 09:07

Domácí zápas s Kladnem jsme úspěšně vyhráli a je potřeba se soustředit na další zápasy!

Přesnější koncovka vynesla Brnu v bojovném duelu týmů ze dna tabulky vítězství nad Kladnem 3:1. Kometa tak opět snížila odstup od předposledního Kladna na tři body. Dvě branky vstřelil při přesilovkách Radek Procházka. Do prvního útoku Komety k Dopitovi se vrátil uzdravený uzdravený Erat a tím měl trenér Jeřábek po delší době k dispozici kompletní dvanáctku útočníků.

Vladimír Jeřábek (Brno): "Lehčí zápasy už do konce základní části nebudou. Rozhodlo naše odhodlání vrátit soupeři porážku z Kladna. Byl to urputný boj, dobře se bruslilo. Rozhodující byl náš třetí gól a potom v úvodu třetí třetiny situace, kdy Hovi chytil vyloženou šanci soupeře."

Petr Kasík (Kladno): "Zápas svou úrovní neodpovídal postavení obou týmů v tabulce. I když jsme prohráli, tak musím hráčům poděkovat za kvalitní výkon. Měli jsme několik stoprocentních šancí, bohužel nás brankář Hovi vychytal. Na jeden gól se dá těžko v Brně vyhrát."

Dále čtěte: Pod tlakem chytám líp, říká Hovi

Branky a nahrávky: 1. R. Procházka (Ovčačík), 32. R. Procházka (Hubáček), 40. J. Svoboda (Huml) - 36. Valský (Bílek, Toman). Rozhodčí: Minář, Hradil - Bryška, Chytil. Vyloučení: 2:5. Využití: 2:0. Diváci: 7200 (vyprodáno). Třetiny: 1:0, 2:1, 0:0.

Kometa Brno: Hovi - Houdek, Bičánek, Krstev, Ovčačík, Richter, Mojžíš, Kempný - Erat, Dopita, R. Dlouhý - Šindel, Divíšek, Hubáček - J. Svoboda, Huml, Brabenec - Ludvík, R. Procházka, Vondráček. Trenéři: V. Jeřábek, Lubina a Trličík.

Kladno: M. Kopřiva - Kameš, F. Kaberle, Toman, J. Dlouhý, Mudroch, Šmach - Bělohlav, Patera, Frolík - Bílek, Kalla, Valský - Horna, Čurilla, Martin Procházka - Stieler, Kuchler. Trenéři: Vejvoda a P. Kasík.